top of page

МО початкова школа

     Методична проблема ШМО вчителів початкової ланки: «Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес»

23 листопада  відбулося засідання  Координаційної ради ЦПРПП, на якому  заслухано та  затверджено наробки педагогів Добропільської ЗОШ І-ІІ ст.№ 6:  збірка методичних матеріалів “Енциклопедія безпеки з Lego”,створену творчою групою вчителів початкових класів  Шнуренко В.С., Зуєвою С.М., Окомашенко Н.Ю.;  просвітня програма для батьків підлітків “ Таємна опора” практичного психолога І категорії Юріної Ю.А.

зображення_viber_2022-11-25_13-40-32-145.jpg
зображення_viber_2022-11-25_13-40-46-958.jpg
зображення_viber_2022-11-25_13-41-19-954.jpg

Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів  лютий 2022 р.
  ТЕМА:     «МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ»
Мета: Розширити  знання членів МО з питань мотивації  навчальної діяльності учнів у процесі здобуття знань, розвивати у  вчителів прагнення до пошуку нових форм і методів роботи;   поглибити знання педагогів про онлайн-ресурси для оптимізації навчальної діяльності молодших школярів; практично ознайомити з новими інструментами та прийомами створення розвивального середовища в умовах дистанційного навчання.                                                        Розвивати комунікабельність. Виховувати інтерес до самовдосконалення.

зображення_2022-02-20_194055.png
зображення_viber_2022-02-20_19-30-16-994.jpg
зображення_viber_2022-02-20_19-30-17-577.jpg

Творча група вчителів початкових класів Добропільської ЗОШ №6 Зуєва С.М., Шнуренко В.С., Окомашенко Н.Ю. брали участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції "ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ПЕДАГОГА В УМОВАХ ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ". На секції "Нова українська школа: педагогічні інновації в системі початкової освіти" була розглянута творча робота "ФОРМУВАННЯ ЖИТТЄВИХ ЦІННОСТЕЙ ТА НАВИЧОК ЗАСОБАМИ ІНТЕРАКТИВНИХ ВПРАВ В НУШ".

271751971_954760218753493_8072363916316776116_n.jpg

 ЕКСКУРСІЯ 1 КЛАСУ

В. О. Сухомлинський сказав: “Природа стає могутнім джерелом виховання лише тоді, коли людина пізнає її, проникає думкою у причинно-наслідкові зв’язки.”

З метою ознайомлення учнів з розмаїттям рослинного  та тваринного світу рідного краю та виховання бережливого  ставлення до природи,  28 вересня учні 1 класу разом із вчителем Шнуренко В.С. відвідали живий куточок, який знаходиться в Палаці природи. Цікавою і пізнавальною була екскурсія, де діти дізналися багато нового та корисного.

СЕМІНАР
вчителів початкових класів
(1 класи)
“Формування здоров'язбережувальної компетентності молодших школярів на уроках гуманітарного циклу”
на базі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6
Добропільської міської ради

Донецької області

      Головна ідея Нової української школи і нового Стандарту зокрема – навчання, побудоване на компетентностях. Однією з 10 ключових компетентностей Нової української школи є екологічна грамотність і здорове життя.
З цією метою 22 березня на базі Добропільської ЗОШ І-ІІ ступенів №6 відбувся семінар вчителів початкових класів. Тема семінару « Формування здоров’язбережувальної компетентності молодших школярів на уроках гуманітарного циклу».
   Метою семінару було висвітлення процесу формування свідомого ставлення учнів до власного здоров’я, необхідних знань, умінь та навичок щодо здорового способу життя на основі сучасних здоров’язбережувальних технологій таких як: інноваційні гімнастики і арт-терапії. 
Початком роботи семінару став виступ Стреліної Тетяни Іванівни, директора навчального закладу, яка ознайомила присутніх з особливостями роботи колективу, технологіями досягнення успіхів педагогами та учнями у навчально-виховному процесі.
    Під час заходу вчителем Зуєвою С.М. було надано теоретичний матеріал, який вчителі Бєльська Н.А., Шнуренко В. С., Окомашенко Н.Ю., Шевченко А.А. застосували при проведенні майстер-класу «Педагогічна майстерня». Присутні відвідали інтегрований урок у 1 класі, який провела Наталя Миколаївна Осмятченко, та переконалися в ефективності впровадження інноваційних та здоров’язбережувальних технологій в навчальному процесі. Сподіваємось, що отриманні знання спонукатимуть освітян до формування свідомого ставлення до власного здоров’я та піклування про здоров’я учнів і оточуючих. 
    Семінар пройшов у творчій атмосфері, а його учасники отримали багато корисної інформації, які вчителі зможуть використати у своїй роботі.

bottom of page